Redakcja magazynu Biznes Hotel już po raz szósty zaprasza na Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych. Podczas jednodniowej konferencji czeka na Was 5 merytorycznych prelekcji, eksperckie panele dyskusyjne i całodzienna wymiana branżowych doświadczeń.

Dlaczego powinniście przyjechać na VI Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych  i zyskać Certyfikat Uznania Branży Hotelarskiej? #Rentownyhotel to jedyny kongres w Polsce, dzięki któremu dowiesz się jak zachować rentowność swojego hotelu przy rosnących cenach energii i gdzie szukać obniżenia kosztów eksploatacji i dystrybucji oraz optymalizacji, które przełożą się na większy zysk hotelu.

Organizatorzy mają dla Was minimum sześć powodów dla których warto zjawić się 23 maja w warszawskich Złotych Tarasach:

=> Dowiecie się, jak zachować rentowność swojego hotelu przy rosnących cenach energii.

=> Poznacie pomysły na ograniczenie kosztów funkcjonowania stałych opłat Twojego obiektu.

=> Zainspirujecie się przykładami na ograniczenie ciągłej rotacji pracowników i zaczniecie odpowiednio dobierać personel już na etapie rekrutacji.

=> Przestaniecie obawiać się straty dochodów oraz gości niezadowolonych z przejściowych niedogodności podczas przeprowadzania remontu w obiekcie.

=> Nauczycie się, jak efektywnie sprzedawać  i skutecznie promować swój hotel.

=> Zobaczycie, jak rozwiązania od dostawców nowych technologii mogą wpłynąć na poprawę sytuacji z pracownikami, problemy z marketingiem i sprzedażą, czy ograniczyć koszty eksploatacji.

 

Nie czekajcie! Przyjedźcie i zobaczcie, jak sprawdzone sposoby wpłyną na wzrost rentowności Twojego hotelu. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.rentownyhotel.pl

Na hasło „INSPEKTOR HOTELOWY” otrzymasz 15% zniżki.

Komentarze

komentarzy