Kolejny po Raffles Europejski bardzo wyczekiwany hotel w stolicy – Hotel Warszawa – zostanie otwarty już w listopadzie.

Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa przy Placu Powstańców Warszawy, mieści się w ikonicznym budynku Towarzystwa Ubezpieczeniowego Prudential wzniesionego w latach 1931 – 1933, który po wojnie także pełnił funkcję hotelową. Gruntownie przebudowany budynek wrócił do modernistycznego kanonu warszawskich zabytków.

Nowy hotel oferuje 146 pokoi w 6 kategoriach – Standardowy Dwuosobowy o pow. 35 mkw, Standardowy Czteroosobowy z łóżkiem podwójnym i dwoma pojedynczymi, Apartament Junior o pow. 50 mkw, Apartament Standardowy o pow. 60 mkw, Apartament Deluxe o pow. 80 mkw oraz Apartament Prezydencki o pow. 160 mkw. na ostatnim piętrze z wyjściem na taras na dachu.

W hotelu dostępne będą także dwie restauracje, trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 250 mkw oraz strefa wellness z basenem i gabinetami Spa.

Pokoje są już dostępne w sprzedaży na pobyty od 6 listopada (portal Expedia). Koszt pokoi standardowych zaczyna się od 146 USD (550 zł), apartament Deluxe od 354 USD (1345 zł). Śniadanie kosztuje 110 zł od osoby. Podziemny parking w cenie 100 zł za dobę.

Właściciel hotelu Warszawa, rodzina Likusów znana jest z posiadania domu towarowego Vitkac przy ul. Brackiej w Warszawie, kilku restauracji i ekskluzywnych sklepów oraz sieci butikowych hoteli: Copernicus, Stary i Pod Różą w Krakowie, Monopol w Katowicach i Wrocławiu oraz Grand w Łodzi.

Jak Wam się podobają wnętrza?

zdj. Expedia.com

 

reklama

Komentarze

komentarzy