Ruszyła strona Nobu Hotel Warsaw oraz sprzedaż pokoi TUTAJ
Rezerwacje przyjmowane są na pobyty od 2 czerwca 2020. Pokoje typu Classic w kamienicy dawnego hotelu Rialto oraz pokoje typu Deluxe w nowym budynku to koszt od 840 zł, a apartament Nobu Suite kosztuje od 4.320 zł.
Wyklarowała się też kwestia kategorii obiektu i będzie to jednak pięć gwiazdek.


Pokój Classic w budynku dawnego hotelu Rialto


Apartament Art Deco w budynku dawnego hotelu Rialto


Apartament Art Deco w budynku dawnego hotelu Rialto


Pokój Deluxe w nowym budynku 


Pokój Premium 


Pokój Executive


Apartament Miyabi 


Apartament Nobu 


Apartament Nobu

Media zalewają clickbait’owe nagłówki sugerujące, że właścicielem hotelu jest aktor Robert De Niro, co jest nieprawdą. De Niro jest współwłaścicielem marki, pod którą hotel będzie działać. Inwestorem jest spółka Tacit Investment, właściciel hotelu The Bridge MGallery by Sofitel we Wrocławiu oraz dawnego hotelu Rialto.
Tak czy inaczej, zapowiada się ciekawy hotel z jeszcze ciekawszym konceptem kulinarnym szefa Matsuhisy. Nobu Hotel Warsaw będzie czwartym w Europie obiektem tej marki. Oprócz 117 pokoi i restauracji, w hotelu znajdziemy także strefę wellness z saunami i siłownią,  Nobu Café, Nobu Bar oraz przestrzeń eventową o łącznej powierzchni 438 mkw.

Nobu Hotel Warsaw chce się pozycjonować jako hotel luksusowy, mimo że marka Nobu Hotel z luksusu nie słynie. Ceny pokoi mogą to sugerować, bo są wysokie jak na polskie realia. Zobaczymy, czy uda się je utrzymać na tym poziomie. Oczekuję na pewno oryginalnych wrażeń i wysokiej jakości obsługi, jak na pięć gwiazdek przystało. W informacji prasowej dla mediów czytamy, że „charakterystyczne dla wszystkich hoteli Nobu jest także podejście do obsługi, które można opisać słowem „omotenashi”. Oznacza ono dbanie o gości z pełnym oddaniem i staranie się, by odpowiadać na ich potrzeby, zanim jeszcze zostaną wypowiedziane.” Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Nobu Hotel Warsaw przynależeć będzie do zrzeszenia Preffered Hotels & Resorts.

Komentarze

komentarzy