W zabytkowym Spichlerzu na Wyspie Spichrzów, w sercu miasta, powstaje unikalny w skali Polski koncept SASSY Gdańsk. Na trzech piętrach znajdą się przestrzenie z różnymi funkcjami, które będą się wzajemnie przenikać.
Koncept SASSY powstał z potrzeby wykreowania przestrzeni, której nie będzie można ani łatwo uchwycić, ani zdefiniować. Miejsce, w którym spotykać się mają zarówno ludzie sukcesu, artyści, jak i kolorowe ptaki, którzy pragną więcej i mocniej. Miejsce dla smakoszy życia, poszukiwaczy wrażeń i marzycieli, którzy żyją dla niezapomnianych i niepowtarzalnych chwil celebracji.
W SASSY nie będzie mieć znaczenie kim jesteś, ani skąd pochodzisz, o ile masz odwagę do autoekspresji i odkrycia swojego indywidualizmu.
SASSY Gdańsk jest opowieścią o poszukiwaniu piękna w każdym detalu i powiązaniu ze światem sztuki współczesnej – niezależnie od tego czy będzie to świetlno-roślinna rzeźba, ręcznie malowane tapety, murale, neony, czy multimedialne kolaże. Wnętrza łączące różne estetyki – od szlachetnego minimalizmu do wyrafinowanego glamouru – zostały stworzone we współpracy z młodymi artystami i dizajnerami.

SASSY Club nie mieści się w wąskiej definicji klubu. Charakteryzować go będzie duch kosmopolitycznych klubów z różnych stron świata, atmosfera legendarnego Studia 54. Mieszać się tu będą różne środowiska, style, gatunki muzyczne i trendy. W programie pojawią się zarówno koncerty gwiazd, uznani dj-e z kraju i zagranicy, efektowne pokazy wizualne, wydarzenia kulinarno-artystyczne, pokazy mody i performanse.

SASSY Suites to cztery wyjątkowe apartamenty scenograficzne i wrażeniowe, które łączą w sobie funkcję butikowych, ekstrawaganckich pokoi hotelowych oraz przestrzeni spotkań. Wszystkie apartamenty oferować będą spersonalizowane doświadczenia, szczególnie podczas weekendowych wydarzeń w SASSY Club. Unikalny dizajn, niestandardowe efekty, zastosowanie różnorakich rozwiązań multimedialnych budują odrębne i mocno zdefiniowane estetycznie światy. Każda z przestrzeni opowiadać będzie własną historię i zapraszać do bezpośredniego doświadczania niepowtarzalnej aury SASSY.
Projekt apartamentów – Joanna Chwil / Studio Komplementi.


Suite BOHEME


Suite GOLDIE


Suite METROPOLIS


Suite EBRU

Ofertę dopełni apartament klubowy SASSY Prive ze zjawiskową, bioniczną przestrzenią EDEN by Perrier-Jouët oraz SASSY Caffe & Lounge na dachu ze spektakularnym widokiem na Stare Miasto i masywne stoczniowe dźwigi. Zazieleniony Urban & Light Garden zapewni unikalne doświadczenia w scenografii zainspirowanej Art Nouveau oraz światem fauny i flory.
Projekt – Dorota Terlecka i Magdalena Mucha / Biuro Kreacja.


SASSY Prive


SASSY Cafe & Lounge

Oficjalne otwarcie SASSY Gdańsk nastąpi w pierwszym kwartale 2019 roku, ale już w Sylwestra będzie można się tu bawić podczas Unleash Your Gold by Chivas XV Party.  Szczegóły wydarzenia TUTAJ

O #SASSYGDANSK przeczytacie także w styczniowym numerze magazynu Vogue Polska na stronie 216.

Linki   besassy.pl     instagram     facebook

 

Zdjęcia Małgorzata Popinigis / Papaya Films, stylizacja Andrzej Sobolewski + Maciej Dąboś, włosy YES Pracownia Fryzjerska, makijaż Katarzyna Zmarzlik + Oliwia Pawłowska, produkcja Lena Dula + Krzysztof Jancen / SDG Ventures.
Tekst: materiały promocyjne SDG Ventures.

 

reklama

Komentarze

komentarzy