Zapraszam na wiosenną edycję 3-dniowej konferencji Hotel Meeting. W związku z sytuacją w kraju, aby dostosować się do panujących realiów i mimo wszystko przekazać uczestnikom wiedzę merytoryczną, konferencja organizowana jest w jedynie dostępnej w tej chwili formule –  ONLINE. 

Konferencja startuje 26 maja!

We wtorek 26 maja, oprócz udziału w prezentacjach i warsztatach, zapraszam do mojej grupy dyskusyjnej na temat obsługi gościa hotelowego w nowych realiach. Jak przeorganizować obsługę na poszczególnych jej etapach oraz zadbać o pozytywne doświadczenia gości. Dyskusję poprowadzę wraz z Martą Otrębską, przy udziale zaproszonych gości.

UWAGA! Bilety w specjalnej cenie tylko do 30 kwietnia!

Organizator konferencji oferuje bilety w specjalnej cenie 199 zł, które są dostępne do 30 kwietnia. To wersja ALL INCLUSIVE – cena zwiera dostęp do wszystkich elementów konferencji dla jednego urządzenia (na jeden login nie będzie się można zalogować na dwóch komputerach). W sumie przygotowanych zostanie 12 prezentacji, 8 grup dyskusyjnych i 8 warsztatów, łącznie ponad 30 godzin nagrań, do których dostęp otrzymacie przez miesiąc po konferencji. Co bardzo ważne – poza edukacją,  korzyścią dodaną będzie element integracyjny oraz motywacyjny zespołu.
Od 1 maja cena wzrasta do 399 zł.

Cały program konferencji online dostępny jest pod linkiem poniżej:

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Po 3 dniach konferencji, 29 maja (piątek) zostanie zaprezentowane podsumowanie spotkania oraz odbędzie się AFTER PARTY z zaproszonymi gośćmi!

Zapisz się już dziś. Zarejestrować się można pod linkiem poniżej:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

 

Komentarze

komentarzy