15 kwietnia 2019 r. odbędzie się w Airport Hotel Okęcie 5. konferencja Hotel Meeting organizowana przez Business Speed Dating Poland.

Hotel Meeting – konferencja dla wszystkich hotelarzy, to cykliczne wydarzenie, podczas którego eksperci i praktycy z branży hotelarskiej wymieniają się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jest to również świetna okazja do tego aby zdobyć nowych partnerów biznesowych dzięki formule Business Speed Dating, czyli krótkich, 4-minutowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów czy usług.

Konferencje Hotel Meeting cieszą się wysokim zainteresowaniem. Potwierdzają to wyniki ostatniego wydarzenia – Hotel Meeting Businesswoman Edition, gdzie zarejestrowało się ponad 400 uczestników, zaprezentowało się ponad 40 dostawców, a ponad 60 kupców wzięło udział w ekspresowych spotkaniach, których odbyło się łącznie prawie 2000.

PROGRAM KONFERENCJI

I – Jak „obejść” Booking i zwiększyć ilość rezerwacji przez własną stronę www. – Bartosz Paczyński, właściciel agencji Social Media Content Hero, trener, szkoleniowiec.

II – W grupie siła – czyli jak skutecznie obniżyć koszty w hotelu – Marcin Mączyński, Sekretarz Generalny IGHP.

III – Panel dyskusyjny – Czy cena czyni cuda? Szukamy przepisu na sukces w dobie hossy inwestycyjnej na rynku hoteli i apartamentów wypoczynkowych.
Moderatorka:
Marlena Kosiura, redaktor inwestycjewkurortach.pl
Paneliści:
Karolina Kaim, prezes zarządu Tacit Investment
Artur Kozieja, właściciel firmy Europlan
Krzysztof Sobolewski, prezes spółek Gwiazda Morza i Shipyard City Gdańsk

IV – Jak dotrzeć do segmentu MICE w kampaniach online? Kilka praktycznych przykładów. – Krzysztof Stęplowski, specjalista w marketingu internetowym w hotelarstwie.

V – Dlaczego Revenue Management nie działa u mnie w hotelu? – Krzysztof Głąbiński, współwłaściciel firmy szkoleniowej szkoleniahoteli.pl oraz prezes systemu revenue Lybru.tech.

VI – Zarządzanie personelem – klient wewnętrzny i „dzień cudzoziemca” – case study – Elżbieta Nitsze, dyrektor generalny Airport Hotel Okęcie.

VII – Zła ocena? Jest na to sposób! Jak usunąć nieprawdziwe opinie w internecie? Studium przypadku. – Mikołaj Ostrowski, Adwokat i założyciel OWIW Legal oraz absolwent aplikacji sądowej i adwokackiej.

VIII – W hotelowej restauracji – czy dostanę coś bez mięsa? O tym jak w obliczu rosnącej popularności kuchni roślinnej w mądry sposób odpowiadać na zmieniające się potrzeby gości – Maciej Otrębski, Strategic Partnerships Manager w kampanii „RoślinnieJemy”.

IX – Ile tracimy na oszustach? – Michał Czuma, właściciel firmy doradczej MC Consulting.

To jeszcze nie wszystkie elementy konferencji, które są zaplanowane, dlatego będzie można spodziewać się wiele niespodzianek.

WARSZTATY

Nowością na konferencji jest możliwość udziału w całodniowych warsztatach dla specjalistów, których temat brzmi „Jak wzmocnić i zwiększyć wydajność w sprzedaży szkoleń i konferencji w Twoim hotelu”. Warsztaty trwać będą od 9:00 do 14:30 i będą prowadzone przez:
Maciej Straus, Dyrektor hotelu Afrodyta**** Business & SPA
Blanka Retmańska – Man, Prezes Idea Profit Sp. z.o.o.

Cena warsztatów – 299 zł brutto, w tej cenie zawarte jest: całodniowe szkolenie, konsultacje ze szkoleniowcami, obiad i przerwy kawowe, wstęp na konferencję Hotel Meeting i część wystawienniczą.

Sponsorem strategicznym konferencji jest firma Rational, która stworzyła modele pieców konwekcyjno-parowych. Ich produkty charakteryzują się przejrzystym panelem sterowania, nowoczesnymi technologiami i wydajnością. Patronat medialny objęli Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Harmony Polish Hotels oraz media branżowe w Polsce, w tym ENJOYYOURSTAY.PL

Podczas konferencji można zdobyć niezbędną wiedzę, ponieważ poruszanych jest wiele tematów, które wiążą się z funkcjonowaniem obiektów hotelowych. Wszystkie przekazywane informacje podczas wydarzenia są rzetelne oraz merytoryczne.

Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie wydarzenia www.hotele.bsdpoland.pl

Zapisy prowadzone są pod linkiem TUTAJ. Hotelarze mogą skorzystać z 10% kodu rabatowego ENJOY

Komentarze

komentarzy