Do prestiżowego zrzeszenia Design Hotels dołączył właśnie kameralny Autor Rooms z Warszawy. Jest to trzeci „hotel” w Polsce, drugi w stolicy, który spełnił wysokie wymagania tej renomowanej organizacji, stawiającej na wyjątkowe lokalizacje, świetny design, komfort oraz ludzi tworzących atmosferę miejsca.
Autor Rooms znajduje się w przestrzeniach apartamentu w zabytkowej kamienicy z początku XX wieku przy ul. Lwowskiej 17, w centrum Warszawy. To miejsce dla tych, którzy cenią piękny design, poszukują bezpretensjonalnej atmosfery i kontaktu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Autorskie wnętrze powstało dzięki różnym artystom. Wykorzystano polskie wzornictwo i oryginalne polskie meble, zaprojektowane od nowa lub odrestaurowane. Całość tworzą wypracowane detale. Nad projektem czuwał architekt Mateusz Baumiller.
Tutaj zabytkowa architektura w postaci sztukaterii, skrzypiących podłóg, przestrzeni, harmonijnie komponuje się z awangardowymi pracami.
Każdy z 4 pokoi ma swój indywidualny, niepowtarzalny styl. W pokojach nie ma telewizorów, ale jest zbiór książek w różnych językach oraz płyt muzycznych. Goście mogą się integrować we wspólnej kuchni lub salonie. W łazienkach znajdują się ekologiczne polskie kosmetyki oraz designerskie szlafroki.
Celem gospodarzy jest zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia oraz otworzyć im drzwi do autentycznej Warszawy, w czym pomaga dedykowany konsjerż.


zdj. designhotels.com

 

Więcej na temat zrzeszeń wyjątkowych hoteli butikowych i luksusowych przeczytacie TUTAJ

Komentarze

komentarzy