Wszechwiedzący konsjerże (Concierge), którzy zapewniają gościom różnego rodzaju atrakcje i rekomendują sprawdzone pomysły na odkrywanie miasta, są obecni głównie w luksusowych hotelach. Jednak na takie rekomendacje liczą goście także w hotelach butikowych i lifestylowych, gdzie nie ma już takich stanowisk. Wiedza recepcjonistów, którzy obecnie często pełnią także rolę swego rodzaju konsjerża, nie zawsze jest bogata. Goście chcą się dowiedzieć o najlepszych barach, sklepach, czy restauracjach od lokalesów, osób które znają takie miejsca, bo sami w nich bywają.

Bezpłatna aplikacja Porter & Sail jest właśnie takim mobilnym konsjerżem. Celem twórców aplikacji jest połączenie lokalnych, kreatywnych ekspertów z podróżnikami z całego świata, którzy poszukują spersonalizowanych wrażeń w hotelu i poza nim. Usługa dostępna jest wyłącznie dla gości partnerskich hoteli, które są prezentowane w aplikacji. Porter & Sail to aplikacja premium współpracująca tylko z wyjątkowymi hotelami – butikowymi, dizajnerskimi, lifestylowymi – które oferują autentyczne i niezapomniane wrażenia.

Obecnie lista składa się z 22 destynacji na całym świecie. Wśród nich od teraz są także Kraków i Gdańsk, a to za sprawą obecnych tam hoteli lifestylowej marki PURO. W aplikacji znajdziemy także wybrane hotele z prestiżowego zrzeszenia Design Hotels.

Użytkownicy aplikacji mogą zrobić rezerwację (mailem) wybranego hotelu, a następnie otrzymują kod – swego rodzaju klucz – który otwiera listę rekomendacji. Goście mogą poprzez aplikację kontaktować się z obsługą hotelową. Mogą informować o godzinie przyjazdu, zamawiać rezerwację stolika w restauracji, czy dowiedzieć się o wydarzeniach w hotelu. Użytkownicy mogą także wypełnić przez aplikację krótką ankietę nt. preferowanego pokoju, celu podróży lub przekazać dobrowolnie inne informacje, które pomogą w personalizacji obsługi.

 

Czytaj więcej…

Nowe otwarcia PURO Hotels w Polsce

Komentarze

komentarzy